Kiemo vartų gamyba

Kiemo vartai – saugiems ir jaukiems namams.

Kiemo vartai ir varteliai vienas  iš svarbiausių kiemo elementų. Tai pirmas dalykas ką pamatys atvykę svečiai, ar praeiviai.  Dar viena priežastis, kodėl kiemo vartus turėtumėte rinktis atsakingai yra, ta, kad šis produktas nebus keičiamas dešimtmetį ar neretai ir dar ilgiau. Žinoma nepamirškim ir to, kad kokybiškai pagaminti, solidūs kiemo vartai, leis namie jaustis saugiai ir jaukiai.

Į ką reikėtu atsižvelgti renkantis kiemo vartus?

Stumdomi ar varstomi kiemo vartai? Esant nedideliam kiemo plotui, atsižvelgiant į kitus kiemo elementus kurie galėtu trukdyti varstomiems kiemo vartams, turbūt reikėtu rinktis stumdomus kiemo vartus.  Jei turite daugiau ploto ir galite sau leisti, arba  pagal kiemo išplanavimą stumdomu kiemo vartų įrengti neįmanoma, rinkitės varstomus kiemo vartus. Tiek stumdomi, tiek varstomi kiemo vartai yra vienodai geras pasirinkimas, viskas priklauso nuo galimybių ir norų. Taip pat, turėtumėte apgalvoti, kaip dažnai naudosite ir varstisite kiemo vartus, tai padės apsispręsti ar vartus pasirinkti su automatika ar be jos.

Kiemo vartų gamyba, procesas.

  Gamybos procesas prasideda nuo būsimų kiemo vartų išvaizdos, matmenų suderinimu su klientu. Visus matavimo ir montavimo darbus atliks mūsų komanda. Royalgate.lt pagal jau išbandytą technologiją ir nesant specialių pageidavimų, kiemo vartus gamina iš 40mm x 20mm x 2mm metalo. Įterpiant tarp tikrus specialius elementus kiemo vartam suteikiame ne tik išskrintinė išvaizdą, bet ir tvirtumą. Galime pagaminti paprasčiausio stačiakampio formos, o esant pageidavimui išlenktus, norimos formos, ilgio, aukščio kiemo vartus.  Visi gaminiai kruopščiai paruošiami dažymui, dažomi pasirinkta spalva, aukščiausios kokybės dažais. Esant pageidavimui klientas gali tai atlikti savarankiškai.


KONTAKTAI